Tak nebo tak

Proč se říká

Dnes v 7:52
ještě budeš rád vzpomínat na to, jak jsi musel chodit jen do školy a ne do práce... Taky vám to rodiče říkali? Nám s manželem to říkali pořád a my zpětně, když už chodíme několik let do práce, nechápeme proč.

Radosti února 2018

Úterý v 7:19
Únor byl příšerný, je těžké něco vybrat. Namáhala jsem si s tím hlavu dlouho. Co mě vlastně potěšilo?

Radosti ledna 2018

2. února 2018 v 23:35
Napadlo mě, že si zpětně vybavím každý měsíc a řeknu si všechny věci, které mě potěšily a udělaly mi radost. Někde jsem četla, že se to má dělat každý den. Ale to si nejsem jistá, zda bych každý den něco našla a tolik času na dumání zas nemám:-) Ale tohle by mohlo pozitivně naladit moji jinak poměrně nešťastnou povahu.

Výběr životního partnera

2. února 2018 v 11:33
Na článek mě přivedla Kočkomilka Jana. Moc ráda čtu její články a blog, protože mě velice často nutí k zamyšlení. A to není k zahození:-)
Můžeme si za to, že nakonec zůstaneme samy/sami? Je to naše vina, že nedokážeme najít správného, pořádného partnera na celý život?

Sušenka v hlavě

11. ledna 2018 v 23:19
Dnes mi je nějak smutno, jsem otrávená a mám menší spleen. Víte, od spousty maminek a kamarádek slýchám: "Jak můžeš být smutná, vždyť máš Šakalíka." Ale občas i na novopečenou maminku dolehne menší smutek. Takže jsem udělala něco hrozného. Trošku se za to stydím.

Musím si pořídit brýle...

11. ledna 2018 v 0:01
... aneb jak jsem si ke kadeřnici vyšla

I vánoční stromek může být hnusný

3. ledna 2018 v 14:28
Ano. Ten náš je prý hnusný. Ano a to tak moc, že ani za bolševika tak škaredý stromek můj otec doma neměl.
Následuje přednáška o tom, že mě nic nenaučil.

Vůně čistého povlečení

18. prosince 2017 v 23:01
Nevím, co se to stalo, ale umyla jsem všechna okna, což se mi nikdy před Vánocemi nepřihodilo. A že jich nemáme málo! 9 trojoken, 4 malá okna a balkónové dveře. Vyprala jsem záclony a závěsy a převlékla povlečení na peřinách a polštářích. A když jsem včera večer usínala, tak jsem si vzpomněla.
 
 

Reklama