Koupili jsme dům

Jako u Hitchcocka

6. listopadu 2017 v 22:17
Určitě znáte Hitchcockův film Okno do dvora a hlavního hrdinu, který sleduje sousedy z protějších bytů. Asi jsem se ocitla v takovém filmu. Ale já nikoho nešpehuji, nýbrž jsem špehována!

Jak nám tekla voda a jiné srandy

19. června 2016 v 9:07


Ne z těch trubek, co jsme svařovali posledně ale z kohoutku. Samozřejmě z "prozatím" baterie, ale teče a je to super. Vím jistě, že jsem to vyfotila, ale fotku nemůžu najít. A není to to jediné, co po stěhování najít nemůžu, přestože jsem si jistá, že jsem to balila. Věřím, že to někde najdu za pár let až už to nebudu potřebovat.

Jak jsme se stěhovali (téma týdne "Minulé životy")

25. května 2016 v 22:43
Nedávno jsem s nadšením psala, jak jsme si natahali nové vodovodní trubky v našem domě. Týden na to jsem chtěla zveřejnit článek o tom, jak je voda hotová a jak je úžasný pocit ji vidět téct z kohoutku, když jste přiložili ruku k dílu. Už je to přes měsíc a článek nevznikl, za to se toho tolik událo, velký kus práce je hotov, ani nevím, kdy o tom všem stihnu napsat.
Ale podělím se s vámi alespoň o zážitek ze stěhování. Napadlo mě to, když jsem viděla téma týdne.

Jak jsme "dělali vodu"

10. dubna 2016 v 12:15
Nedávno jsme koupili dům. Byl to náš sen již několik let. Hledali jsme ten správný dům asi půl roku a jednoho ne krásného ale deštivého a chladného dne jsme ho objevili.

Pamatujete si na film s Tomem Hanksem a Shelley Long Dům za všechny peníze? Ne, nebojte, takhle ten náš nevypadá, ale je starý přes 40 let čili je tam nutná rekonstrukce. Chce to nová okna, nové vodovodní trubky, nové topení, podlahy, elektřinu atd. Jsme nadšenci, práce všeho druhu nás baví, takže jsme se do toho pustili.
 
 

Reklama