Pozdní úvod

24. listopadu 2015 v 17:31
Tímto článkem nechci představit svou osobu. Jak už jsem tady psala, nerada píši o sobě. Jen bych chtěla vysvětlit, proč jsem blog založila a popsat jednotlivé rubriky.

Nedávno jsem oslavila narozeniny a uvědomila jsem si, že jsem nestihla úplně vše, co jsem stihnout chtěla. Jedna z věcí byla založit blog a postupně na něj dávat rozepsaný příběh. Píši už dlouho, ale po čase vše, co napíšu, smažu a už se k tomu nevracím. Tentokrát bych se o to ráda s někým podělila a měla jakoukoli zpětnou vazbu.

A nyní něco málo k rubrikám. Zatím jsou jen 3. První "Alice, Romana, Patricie" je onen rozepsaný příběh, který čeká na dokončení. Budu ho sem postupně dávat a také jej dále psát. Protože jsem ještě nevymyslela název, pojmenovala jsem ho podle třech hlavních postav.
Druhá rubrika "Svět, do kterého jsem se narodila, už neexistuje" je taková spontánní. Vůbec tady neměla být. Ale zde budu psát své "postřehy" z dnešního světa, respektive proč si kolikrát připadám jako mimo tento svět, jako bych sem před lety přistála z jiné planety.
Třetí rubrika je jasná - doufám, že se mi bude dařit pravidelně přispívat do témat týdne.

Vítám Vás tady a těším se na Vaše příspěvky:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HectorAgize HectorAgize | E-mail | 15. dubna 2018 v 9:57 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama